Промислове електротехнічне обладнання та комплектуючі

website templates
MobiriseЕлектричні шафи у
зборі

Ми пропонуємо всіляке електрощитове обладнання 0,4 кВ; 6 кВ, 10 кВ: КРУ, КСВ, ПКУ, КТПН, ЩР, ЩЕ, ШУ, ПР, ВРУ, УЕРМ та інше. Пропонуємо як типові рішення, так і індивідуальні за опитувальним листом замовника або за індивідуальним технічним завданням.

Mobirise


Шафи АСУ

Ми пропонуємо шафи автоматизації та АСУ ТП побудовані на базі ПЛК Siemens, Schneider Electric, Vipa та інших виробників, виготовлення та постачання шаф здійснюється відповідно до технічного завдання на АСУ.


Mobirise

Металоконструкці


Ми пропонуємо металоконструкцію- електричні шафи провідних виробників таких як: Rittal, DKC, Контур та інших. Замовлення металоконструкції здійснюється згідно номенклатури наведеної у каталозі виробників продукції.


MobiriseКабеленесучі системи


Ми пропонуємо кабельні лотки та кабеленесучі конструкції виробництва DKC та інших виробників. Замовлення кабельних лотків та кабеленесучих конструкцій здійснюється згідно номенклатури наведеної у каталозі виробників продукції.

Mobirise


Провід та кабелі

Ми пропонуємо широкий асортимент кабельно-провідникової продукції різного призначення: для електропроводки, електромонтажу щитового обладнання, силових кіл 0,4 кВ; 6 кВ; 10 кВ, сигнальні кабелі, виті пари. Замовлення здійснюється за каталогом. Для замовлення доступні такі номенклатури як: ПВС, ШВВП, ПВ3, ВВГ та інші.

Mobirise

Розетки

Ми пропонуємо широкий асортимент електричних розеток різних виробників та різного призначення, таких як: одинарні однофазні, подвійні однофазні, однофазні потрійні розетки, однофазні розетки із заземленням, трифазні промислові розетки. Замовлення продукції здійснюється за каталогом.

 

Mobirise

Вимикачі

Ми пропонуємо широкий асортимент побутових вимикачів різних виробників, дизайну та виконання, таких як: одноклавішні, двоклавішні, триклавішні, комбіновані, з підсвічуванням, з регулятором освітленості. Замовлення продукції здійснюється за каталогом.Mobirise

Освітлення

Ми пропонуємо широкий асортимент світлодіодних світильників побутового, вуличного, промислового призначення, потужністю: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 18, 20, 50, 100 Вт і більше, теплого, нейтрального та холодного світіння. Замовлення світлодіодних світильників різних номенклатур здійснюється за каталогом виробника.

MobiriseАвтоматичні
вимикачі

Автоматичні вимикачі АВВ є невід'ємною частиною електричної мережі в будь-якому приміщенні. Сучасні автомати захищають електромережу від перевантажень та збоїв, забезпечуючи тим самим надійність та безпечну експлуатацію працюючих приладів усередині приміщення. Вони мають міцну конструкцію та можуть функціонувати тривалий час.

MobiriseКонтактори

Установочні контактори дозволяють здійснювати автоматизацію в обладнанні будівель. Вони переважно застосовуються для комутації та управління освітлювальними, обігрівальними та вентиляційними пристроями, насосами та іншими приводами для автоматизації будівель.
Прилади для монтажу в комутаційних шафах на несучих шинах (35 мм)

MobiriseПеретворювачі
частоти

Перетворювачі частоти компанії ABB вигідно встановлювати задля економії енерговитрат під час використання широкого спектра устаткування з ЕД невеликої потужності. Перетворювачі ABB (або приводи змінного струму) ідеально підходять у випадках, коли необхідно регулювати швидкість і крутний момент, а також збільшити термін служби обладнання.

Mobirise

Пристрої плавного
пуску

Компанія ABB пропонує чотири серії пристроїв плавного пуску для найефективнішого вирішення завдань з керування електродвигунами з номінальними струмами до 1810 A для будь-якої галузі застосування. Пристрої плавного пуску відносяться відповідно до компактної PSR, ефективної PSE або вдосконалених серій PSTX і PSTB.

Наші Партнери

Mobirise
Адреса

Україна, 01001, г. Київ, бул. Лесі Українки 4, оф. 21

Контакти

info@mte.com.ua
+38 (044) 338-08-44
+38 (067) 400-79-42
+38 (097) 905-55-05 Директор