Металоконструкції

free html templates
Mobirise

   Ми пропонуємо металоконструкції- електричні шафи провідних виробників таких як: Rittal, DKC, Контур та інших.
Шафи виконані з листової сталі забезпечують максимальну якість виробів та єдність проєктування, мінімальну складність, а також економію часу та безпеку монтажу.

Rittal – найбільший у світі виробник розподільчих шаф та корпусної техніки. Фірма пропонує широкий набір системних рішень у сферах:
- шаф та системних корпусів;
- електронних систем та систем клімат-контролю для корпусів;
- Комплектуючих для систем енергопостачання;
- Комплектуючих для систем обміну даними;
- Корпусів для зовнішньої установки;
- Корпусів для інтерактивних терміналів.
Лінійка продуктів Rittal перевищує 8000 стандартних виробів. Якість Rittal підтверджена сертифікатами ISO 9001. Крім того, сертифікатами ISO 14001 та нагородами EMAS підтверджено дбайливе ставлення Rittal до природних ресурсів, навколишнього середовища та громадського здоров'я. Частина продукції Rittal також забезпечена українськими сертифікатами вибухозахищеності та морського регістру. Далі наведено інформацію про найбільш популярну продукцію Rittal.

DKC – великий виробник металоконструкції для електротехнічної промисловості. Шафи DKC призначені для створення систем керування, контролю чи розподілу енергії, а також для організації телекомунікаційних вузлів.
Шафи CQE виготовляються з високоякісної листової сталі, що поставляються в 144 різних типорозмірах.
Каркас шафи, дах та панелі виконані з високоякісної листової сталі товщиною не менше 1,5 мм, монтажна плата виготовляється з  оцинкованої сталі товщиною до 3 мм і має спеціальне П-подібне окантування для додаткової жорсткості. 
Стандартна шафа в зборі має рівень пило- та вологозахисту на рівні IP55. Цей рівень може бути збільшений до IP65 при використанні  спеціальних аксесуарів. 
Зона кліматичного виконання, в якій можна використовувати шафи CQE без ризику втратити/погіршити основні характеристики шафи,  такі як IP, IK, якість порошкового покриття, цілісність ущільнювача на зовнішніх елементах шафи, максимальна – УХЛ1 за ГОСТ 15150. 
Конструкція профілю шафи має кілька ребер жорсткості, що забезпечує високу міцність і здатність стійок, що несе, - до 1000 кг на шафу у зборі. 
Всі внутрішні монтажні елементи шафи CQE мають універсальний крок перфорації 25 мм, що дозволяє швидко та просто здійснювати  будь-які зміни конструкції шафи. 
Широкий вибір типорозмірів та аксесуарів, можливість об'єднання шаф у лінію, сумісність з активним обладнанням ведучих  європейських та вітчизняних виробників роблять шафи CQE універсальним рішенням, здатним задовольнити найвищі вимоги замовників.

Наші Партнери

Mobirise
Адреса

Україна, 01001, м. Київ, бул. Лесі Українки 4, оф. 21

Контакти

info@mte.com.ua
+38 (044) 338-08-44
+38 (067) 400-79-42
+38 (097) 905-55-05 Директор