Послуги

develop your own website

-Проєктування: розробка проєкту виконується у взаємодії як з технологічними службами Замовника, так і з персоналом, який експлуатуватиме обладнання у майбутньому. Така співпраця сприяє скороченню термінів реалізації проєкту та підвищенню якості робіт.

-Енергоменеджмент промислових підприємств: енергоаудит підприємств та інших об'єктів Замовника дозволяє виробити комплекс заходів спрямованих на зниження витрат при виробництві продукції, що дозволяє підвищити конкурентоспроможність Замовника на ринку товарів та послуг, що їм надаються.

-Автоматизована система управління технологічним процесом (АСУТП): визначення конфігурації та системи автоматизації дозволяє вирішити технологічні завдання Замовника з мінімальними витратами пов'язаними з інтеграцією АСУТП у технологічний процес підприємства та його інфраструктуру.

-Електромонтажні роботи: виконуємо весь комплекс електромонтажних робіт для промислових підприємств, комерційних та комунальних об'єктів. Під час виконання монтажних робіт спеціалістами компанії проводиться підготовка та навчання персоналу Замовника, таким чином ми значно скорочуємо час, необхідний службі експлуатації Замовника на вивчення нового обладнання.

-Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування: виконуємо повний комплекс технічного обслуговування поставленого Замовнику обладнання як у гарантійний, так і післягарантійний період.

Наші Партнери

Mobirise
Адреса

Україна, 01001, м. Київ, бул. Лесі Українки 4, оф. 21

Контакти

info@mte.com.ua
+38 (044) 338-08-44
+38 (067) 400-79-42
+38 (097) 905-55-05 Директор