Контактори

html web templates
Mobirise

Ми поставляємо контактори загальнопромислового призначення виробництва АВВ. Висока надійність комутаційної апаратури забезпечує довготривалу та надійну роботу обладнання замовника.

Нові Модульні контактори ESB..N/EN..N розроблені для комутації кіл освітлення, керування системами опалення, електродвигунами та насосним обладнанням. Безшумна робота обмотки керування та відсутність стороннього звуку при експлуатації є відмінними рисами нового покоління пристроїв. За рахунок застосування універсальної обмотки живлення (AC/DC), яка не видає шуму та вібрацій при експлуатації, можливості роботи в автоматичному та в ручному режимах, а також наявності універсальних аксесуарів, модульні контактори можна використовувати в будь-яких областях застосування, де потрібне дотримання тиші, спокою та забезпечення комфорту для людей. При використанні спеціальних версій EN..N з трипозиційним перемикачем на передній панелі є можливість ручного керування.
Переваги:
Безшумна робота – Модульні контактори оснащені повністю безшумними в режимі утримання омотками управління з універсальним живленням AC/DC, що є найважливішою вимогою у разі застосування обладнання у готельних номерах, житлових будинках, офісних та торгових центрах.
Вбудований захист – Контактори ESB..N та EN..N оснащені вбудованим захистом кола обмотки керування. Вбудований варистор захищає обмотку від імпульсних перенапруг, викликаних у тому числі ударом блискавки.
Скорочення ширини складання – Контактори нового покоління можуть встановлюватися впритул. Немає необхідності у відстані між контакторами, що дозволяє заощаджувати простір у шафі та скорочувати витрати.
Широкий асортимент пристроїв – Нове покоління модульних контакторів ESB..N та EN..N представлено пристроями з номінальними струмами від 16 до 100 A.
Постачання в індивідуальних упаковках – Розміщуйте замовлення відповідно до Ваших потреб.

Наші Партнери

Mobirise
Адреса

Україна, 01001, г. Київ, бул. Лесі Українки 4, оф. 21

Контакти

info@mte.com.ua
+38 (044) 338-08-44
+38 (067) 400-79-42
+38 (097) 905-55-05 Директор