Автоматичні вимикачі

how to build your own site for free
Mobirise

Автоматичні вимикачі є невід'ємною частиною електричної мережі в будь-якому приміщенні. Сучасні автомати захищають електромережу від перевантажень та збоїв, забезпечуючи тим самим надійність та безпечну експлуатацію працюючих приладів усередині приміщення. Вони мають міцне виконання та можуть функціонувати тривалий час. Ми постачаємо автоматичні вимикачі лише провідних виробників: ABB, Schneider Electric, Eaton.

Рішення та продукти компанії ABB розроблені для забезпечення надійної щоденної роботи та підвищення ефективності використання низьковольтногоелектроустаткування різних застосувань: від морських суден і потужного промислового обладнання до стандартного розподілу електроенергії в цивільному будівництві, а також для застосування в новітніх системах електропостачання з використанням відновлюваних джерел енергії.
Силові автоматичні вимикачі є важливим елементом низьковольтної системи. Надійність у поєднанні з новітніми інноваційними рішеннями - головні риси силових автоматичних вимикачів виробництва ABB, у поєднанні з найвищими технічними характеристиками, гарантованими в різних умовах застосування, і високим рівнем сервісу дозволяють нашим замовникам бути повністю впевненими в тому, що їхнє електроустаткування буде надійно захищене.
Автомати Schneider Electric Easy-9 мають значний експлуатаційний ресурс. Їх контакти витримують щонайменше 4 000 циклів включення. Всі апарати цієї серії мають час-струмове спрацьовування класу B або C, що дозволяє з однаковим успіхом використовувати їх для захисту побутових та промислових електричних кіл. Нагадуємо, що корпорація Schneider Electric входить до світових лідерів ринку електротехніки, а її логотип на корпусах електроапаратів є кращою гарантією їхньої бездоганної якості та надійності.
Автомати серії Easy-9 швидко увійшли до лідерів продажів. Їхні характеристики відмінно підходять для облаштування проводки в житлових будинках, офісах, складах та інших комерційних приміщеннях.
Автоматичні вимикачі європейського виробництва Moeller (Eaton) призначені для захисту кіл живлення шляхом автоматичного відключення у разі короткого замикання або перевищення сили струму. Модельний ряд автоматичних вимикачів представлений серіями з маркуванням PL4, PL6, PL7 та PLHT.

Наші Партнери

Mobirise
Адреса

Україна, 01001, м. Київ, бул. Лесі Українки 4, оф. 21

Контакти

info@mte.com.ua
+38 (044) 338-08-44
+38 (067) 400-79-42
+38 (097) 905-55-05 Директор