Кабеленесучі системи

website builder
Mobirise

   Ми пропонуємо в широкому асортименті металоконструкцію-кабеленесучі системи провідних виробників таких як: Rittal, DKC та інших. кабеленесучі системи забезпечують зручність монтажу та захист кабельних з'єднань від пошкоджень під час прокладання та експлуатації.

Кабельні лотки DKC - це сучасне рішення організації кабельної траси з різними варіантами монтажу. Металевий лоток DKC із сталевого матеріалу з антикорозійним покриттям, надовго збереже естетичний вигляд приміщення та оберігає електрокабелі від механічних пошкоджень. Прийнятна ціна дозволяє застосування профілів на різних об'єктах, незалежно від хімічного фону середовища та температурного режиму, для зовнішнього прокладання електропроводки.
Металеві лотки ДКС системи Combitech такі:
"S5" - перфоровані, неперфоровані.
"F5" - дротяного, сітчастого типу.
"L5" - сходового типу.
Для побудови мережевої системи: складної та комбінованої, компанія DKC випускає лотки металеві ДКС із супутніми монтажними аксесуарами та кріпленнями для з'єднання та кріплення. Це з найважливіших особливостей, так як монтаж всієї системи здійснюється на всіх етапах будівництва в будь-яких приміщеннях. Розроблена спеціальна конструкція кабельних металевих лотків виключає пошкодження кабелю під час прокладання та інсталяції.

Наші Партнери

Mobirise
Адрес

Україна, 01001, г. Киів, бул. Лесі Українки 4, оф. 21

Контакты

info@mte.com.ua
+38 (044) 338-08-44
+38 (067) 400-79-42
+38 (097) 905-55-05 Директор